Targowy tydzień za nami


Tegoroczne targi STOM w Kielcach pokazały, że polski przemysł odważnie idzie naprzód – inwestuje w najnowsze technologie i uzupełnia parki maszynowe.

Nasze stoisko odwiedziło podczas dni targowych kilkaset osób. Byli wśród nich zarówno przedstawiciele firm, którzy już z nami współpracują, jak i ci, którzy po raz pierwszy zetknęli się z marką Trumpf. Każdy zainteresowany miał możliwość przetestowania elektronarzędzi i uzyskania fachowej porady doradcy LimTECH w zakresie eksploatacji, serwisowania i warunków gwarancji maszyn.

Na targach szczególnym zainteresowaniem cieszyły się ukosowarki oraz nożyce. Oprócz najnowszej propozycji – piły do płyt warstwowych TruTool TPC 165 – uwagę odwiedzających skupiały pierwsze i najstarsze nożyce Trumpf HSU 1,5 z 1934 roku, które nadal mogą być wykorzystywane do cięcia blachy do grubości 1,5 mm. Ich doskonała kondycja techniczna unaoczniała wysoką jakość i możliwość wieloletniej pracy narzędziami Trumpf.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim odwiedzającym za udział w targach i przypominamy o promocji cenowej, obowiązującej do 11 kwietnia 2014 roku.

Następne targowe prezentacje - poznańskie MACH-TOOL - w czerwcu. A poniżej fotogaleria ze STOM 2014

Targi STOM 2014 KIELCE: